Is200wetah1adc Input Module
1-10 Results for
is200wetah1adc input module
from 1061 Products
IS200WETAH1ADC GE Digital Input Module
China IS200WETAH1ADC GE Digital Input Module on sale
MOORE AUTOMATION LIMITED
High Speed PLC Input Module With Digital 32 Input Supporting Source / Drain Type
China High Speed PLC Input Module With Digital 32 Input Supporting Source / Drain Type on sale
...Input 12-digit isolated ADC PLC input module Description: * High-Speed Input: 2-way AB input/4-way separate high-speed counting. * High-Speed Output: 4-way high speed surge immunity output(100kHz x2, 50kHz x2)/(single-way output maximum 200kHz). * Analog Input:4 pass AD, 12-digit isolated ADC, voltage input: 0V~+10v (Input impedance>500kΩ) Power input: 0mA~+20mA (Input......
Shanghai Flexem Technology Co.,Ltd
...Module DI802-eA 3BSE022364R2 Digital Input Module Description of DI802: The DI802 is an 8 channel 120 V a.c./d.c.digital input module for the S800 I/O. This module has 8 digital inputs. The a.c. input voltage range is 77 - 130 volt and the input current is 10 mA at 120 V a.c. The d.c. input range is 75 - 145 V and the input current is 2.8 mA at 110 V. The inputs are individually isolated. Every input......
Shenzhen Wisdomlong Technology CO.,LTD
Address: 23E BlockB,Lushan Building,Chunfeng Road,Luohu District,Shenzhen,518001,China
Wisdomlong Technology CO.,LTD
Address: Chunfeng Road
Distributed I/O Module 8 Channels Digital Input Module PNP Input Signal IP20
China Distributed I/O Module 8 Channels Digital Input Module PNP Input Signal IP20 on sale
... of input Channel 8 Input Voltage 24VDC Input Signal Type PNP Input Logic 1 Signal 10-30V Debounce Time 1-10ms Key Features High flexibility: Can be arranged in different locations without distance ......
Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd.
Allen Bradley 1771-Ih Ser A Digital DC Input Module 1771ih Original Box
China Allen Bradley 1771-Ih Ser A Digital DC Input Module 1771ih Original Box on sale
Shenzhen Viyork Technology Co., LTD
Address: 1103, Block C, South Building, Luo Fang Road, Luohu District, Shenzhen, 518001, China
8 Channel DC10V 10mA Analog Input Module
China 8 Channel DC10V 10mA Analog Input Module on sale
... measurement and monitoring applications.It can provide 3000VDC light isolation protection between the analog input channel and the module to avoid the module and peripheral equipment being damaged by high voltage on the input line. Main Features 6...
Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd
GE Fanuc AC Input Module IC670MDL240 With 16 Discrete Input Points
China GE Fanuc AC Input Module IC670MDL240 With 16 Discrete Input Points on sale
NEW SOURCE AUTOMATION CO.,LTD
Address: Qisen Building, No. 1012, Caitang Community, Huli District, Xiamen,China
BMXAMI0410 Schneider Lsolation Analog Input Module New Original Plc Programming Controller Module
Boxun (Hong Kong) Technology Limited
Address: Room S163 2/F, The Capital 61-65 Chatham Road South TSIM SHA TSUI KOWLOON, HONGKONG
RB Series Ultra Slim Remote I/O Modules Digital Input Modules 16 Channel RB-210H
China RB Series Ultra Slim Remote I/O Modules Digital Input Modules 16 Channel  RB-210H on sale
...Input Modules RB-210H Product Model RB-210H Pseudolaric Acid 16-Channel Digital Input Module PNP type Current Consumption 62mA Number of Output Channels 16 Output Signal Type PNP Output Rated Voltage DC24V(±25% Input logic 0 Signal 11~30V Input logic 1 Signa -3~5V Input Response Time OFF to ON 5us Input......