input ac100 240v
from 24840 Products
19 Volt 1.85 Amp Universal Laptop Power Adapter Input Ac100-240v
China 19 Volt 1.85 Amp Universal Laptop Power Adapter Input Ac100-240v on sale
Shenzhen Yinghui Yuan Electronics Co., Ltd.
Fable Brand Black UV Spectrometer Spectral Effective Measurement Range 220nm-1000nm INPUT AC100-240V
Shenzhen Fable Jewellery Technology Co., Ltd.
LED Wall Corner Light AC100~240V Recessed IP65 120*120mm For Corridor
China LED Wall Corner Light AC100~240V Recessed IP65 120*120mm For Corridor on sale
... 1*6W LED / 6.4 DC12V/DC24V AC100-240V 10 817037 SMD5050*3 / 1.8 DC12V/DC24V AC100-240V 10 817058 1*5W LED / 5.5 DC12V/DC24V AC100-240V 10 1. Brand LED high lumen,energy saving,soft light 2. 12#die-casting outdoor powder coated ......
Joyful Lamp Company Limited
Address: B.Building, Jinditong Industry Park, Changping Town, Dongguan City, Guangdong P.R.C. 523576
Optical Lens High Power 150W LED Flood Light AC100 - 240V LED Sports Stadium Light
China Optical Lens High Power 150W LED Flood Light AC100 - 240V LED Sports Stadium Light on sale
...AC100 - 240V LED Sports Stadium Light Model Powers(W) Lumens(LM) Input Voltage(V) Dimension(mm) CCT(K) Warranty LY-FL-120W-CL5 120W 10200LM AC100-240V 451*311*202 2800K-6500K 5 Years LY-FL-150W-CL5 150W 12750LM AC100-240V 451*311*202 2800K-6500K 5 Years LY-FL-180W-CL5 180W 15300LM AC100-240V......
Shenzhen Leyond Lighting Co.,Ltd.
500LM 6W Garden Led Underground Light AC100-240V SMD3030 VDE
China 500LM 6W Garden Led Underground Light AC100-240V SMD3030 VDE on sale
...input AC100-240V garden led underground LED Lighting LED Ground Lights Features: ● SS316L material, lamp body thickness: 0.8mm, surface ring thickness: 3.5 mm ● Transparent tempered glass,thickness: 8.0mm ● VDE rubber cable, cable length: 1M ● IP68 structure waterproof ● Ground installation ● 2 years warranty Model HG-UL-6W-SMD-G-H Electrical Voltage AC100-240V......
Shenzhen Heguang Lighting Co., Ltd.
FX3SA-14MT-CM PLC Programmable Logic Controller Mitsubishi AC100-240V
China FX3SA-14MT-CM PLC Programmable Logic Controller Mitsubishi AC100-240V on sale
...Input and output points: 14 points. Power supply: AC100-240V. Input points: 8 points. Output points: 6 points. Output form: transistor output (drain). Power consumption: 19W. Weight: 0.3KG. ......
Shenzhen Wisdomlong Technology CO.,LTD
Address: 23E BlockB,Lushan Building,Chunfeng Road,Luohu District,Shenzhen,518001,China
small cutout LED MINI light 2600k 110lm with frosted lens AC100-240V input voltage
China small cutout LED MINI light 2600k 110lm with frosted lens AC100-240V input voltage on sale
Zhongshan Jingsen Lighting Co., Ltd.
FX3FX3GA-60MR-CM Mitsubishi PLC 36 input/24 relay output, AC100~240V, 50/60Hz
China FX3FX3GA-60MR-CM Mitsubishi PLC 36 input/24 relay output, AC100~240V, 50/60Hz on sale
FX3FX3GA-60MR-CM Mitsubishi PLC 36 input/24 relay output, AC100~240V, 50/60Hz 1. 36 input/24 relay output, AC100~240V, 50/60Hz. 2. new released, strong functions, has Standard model and High-Spec model 3. Extensible: CC-LINK, CC-......
Shenzhen Hunt Electronics Co., Ltd
Address: 24/25F, Building 13, Xingfucheng, Qingquan Road, Longhua District, Shenzhen, China
Surface Mounted 54w Led Linear Lighting Round Blue Dustproof AC100-240V Input
China Surface Mounted 54w Led Linear Lighting Round Blue Dustproof AC100-240V Input on sale
...AC100-240V Input Product Description: Item No. MD2069S Power 54W Luminous flux 1625lm Lamp efficiency 65lm/w Light source   Light degradation rate 25000h ≤ 30% Color rendering index Ra>81 PF PF≥0.5 Beam angle 120° Rated life 30000h Color temperature 3000K;4000K 6000K Working temperature -30~+50°C Input Voltage AC100-240V......