ic200mdl650 input module
from 1061 Products
GE | IC200MDL650 | Digital Input Module
China GE  |  IC200MDL650   |  Digital Input Module on sale
MOORE AUTOMATION LIMITED
IC200MDL650 GE Input Module 250mm Net Length
China IC200MDL650 GE Input Module  250mm Net Length on sale
Sumset International Trading Co.,Ltd
Address: 1602, No.1 Plaza, No.2 Lujiang Road, Siming District, Xiamen Fujian China
24 VDC Positive Logic, 32 points IC200MDL650 GE VersaMax Discrete Input Module
China 24 VDC Positive Logic, 32 points  IC200MDL650 GE VersaMax Discrete Input Module on sale
...IC200MDL650 GE VersaMax Discrete Input Module IC200MDL640 IC200MDL643 IC200MDL644 IC200MDL650 Product Name VersaMax Discrete Input Module, 24 VDC Pos/Neg Logic, 16 points VersaMax Discrete Input Module, 5/12 VDC (TTL) Pos/Neg Logic, 16 points VersaMax Discrete Input Module, 5/12 VDC (TTL) Pos/Neg Logic, 32 points VersaMax Discrete Input Module......
Shenzhen Wisdomlong Technology CO.,LTD
Address: 23E BlockB,Lushan Building,Chunfeng Road,Luohu District,Shenzhen,518001,China
GE FANUC IC200MDL650 VERSAMAX INPUT MODULE
China GE FANUC IC200MDL650 VERSAMAX INPUT MODULE on sale
Wuhan Sean Automation Equipment Co.,Ltd
Address: Fanhai International SOHO , Huaihai Road, Jianghan District, Wuhan 430023.
High Speed PLC Input Module With Digital 32 Input Supporting Source / Drain Type
China High Speed PLC Input Module With Digital 32 Input Supporting Source / Drain Type on sale
...Input 12-digit isolated ADC PLC input module Description: * High-Speed Input: 2-way AB input/4-way separate high-speed counting. * High-Speed Output: 4-way high speed surge immunity output(100kHz x2, 50kHz x2)/(single-way output maximum 200kHz). * Analog Input:4 pass AD, 12-digit isolated ADC, voltage input: 0V~+10v (Input impedance>500kΩ) Power input: 0mA~+20mA (Input......
Shanghai Flexem Technology Co.,Ltd
...Module DI802-eA 3BSE022364R2 Digital Input Module Description of DI802: The DI802 is an 8 channel 120 V a.c./d.c.digital input module for the S800 I/O. This module has 8 digital inputs. The a.c. input voltage range is 77 - 130 volt and the input current is 10 mA at 120 V a.c. The d.c. input range is 75 - 145 V and the input current is 2.8 mA at 110 V. The inputs are individually isolated. Every input......
Wisdomlong Technology CO.,LTD
Address: Chunfeng Road
Distributed I/O Module 8 Channels Digital Input Module PNP Input Signal IP20
China Distributed I/O Module 8 Channels Digital Input Module PNP Input Signal IP20 on sale
... of input Channel 8 Input Voltage 24VDC Input Signal Type PNP Input Logic 1 Signal 10-30V Debounce Time 1-10ms Key Features High flexibility: Can be arranged in different locations without distance ......
Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd.
Allen Bradley 1771-Ih Ser A Digital DC Input Module 1771ih Original Box
China Allen Bradley 1771-Ih Ser A Digital DC Input Module 1771ih Original Box on sale
Shenzhen Viyork Technology Co., LTD
Address: 1103, Block C, South Building, Luo Fang Road, Luohu District, Shenzhen, 518001, China
8 Channel DC10V 10mA Analog Input Module
China 8 Channel DC10V 10mA Analog Input Module on sale
... measurement and monitoring applications.It can provide 3000VDC light isolation protection between the analog input channel and the module to avoid the module and peripheral equipment being damaged by high voltage on the input line. Main Features 6...