ff450r12me4
from 6 Products
Transistors FF450R12ME4 IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge Inverter
China Transistors FF450R12ME4 IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge Inverter on sale
...FF450R12ME4 IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge Inverter Product Description Of FF450R12ME4 FF450R12ME4 is 1200 V, 450 A dual IGBT Module with TRENCHSTOP™ IGBT4, Emitter Controlled HE diode and NTC. Also available with Thermal Interface Material or as variation with PressFIT mounting technology. Specification Of FF450R12ME4 Part Number FF450R12ME4......
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
FF450R12ME4 IGBT Power Module 450a 1200v High Voltage Igbt Power Supply Module
China FF450R12ME4 IGBT Power Module 450a 1200v High Voltage Igbt Power Supply Module on sale
Shenzhen Retechip Electronics Co., Ltd
FF450R12ME4 IGBT Modules IGBT 1200V 450A
China FF450R12ME4 IGBT Modules IGBT 1200V 450A on sale
FF450R12ME4 IGBT Modules IGBT 1200V 450A FF450R12ME4 Manufacturer: Infineon Product Category: IGBT Modules RoHS: Details Product: IGBT Silicon Modules Configuration: Dual Collector- Emitter Voltage VCEO Max: 1.2 kV Collector-Emitter Saturation Voltage: 1.......
Wisdtech Technology Co.,Limited
Address: Room 1205-1207, Nanguang building, Huafu Road, Futian District, Shenzhen, Guangdong, China
FF450R12ME4 IGBT Power Module NEW AND ORIGINAL STOCK
China FF450R12ME4 IGBT Power Module NEW AND ORIGINAL STOCK on sale
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
IGBT Driver (POWER-SEM),PSPC420-17-8P, for(FF450R12ME4) dual 17mm,1200V,1700V,600A IGBT,dual PWM signal control.
China IGBT Driver (POWER-SEM),PSPC420-17-8P, for(FF450R12ME4) dual 17mm,1200V,1700V,600A IGBT,dual PWM signal control. on sale
IGBT Driver (POWER-SEM) PSPC420-17-8P, for dual 17mm,1200V,1700V,600A IGBT,dual PWM signal control. We have 8P,14P ,20P Electrical interface,or Optical fiber . One is enable, another is PWM signal. Or dual PWM signal control....
BEIJING POWER-SEM ELECTRONIC TECHNIQUE CO. LTD.
Address: 1/F, No.23 Huoju Street, ChangpingPark, Beijing, China,102200
FF450R12ME4
China FF450R12ME4 on sale
IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge Inverter 1200 V 450 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONOD...