eltek 241115 105 48 2000 he
from 3 Products
Eltek 241115.105 FP2 48/2000HE 48Vdc 2000W AC DC Module High Effciency
China Eltek 241115.105 FP2 48/2000HE 48Vdc 2000W AC DC Module High Effciency on sale
Eltek FP2 48/2000HE 48Vdc 2000W AC / DC module high effciency Part No. 241115.105 Eltek FP2 48/2000HE 48Vdc 2000W AC / DC module high effciency Part No. 241115.105 Flatpack2 48/2000 HE Rectifier Module The most efficient rectifier in the industry! The ......
Beijing Ding Ding Future Technology Co.Ltd
Address: No 803,Unit 3 ,DaDou Road, Huihao Building .Fangshan District,Beijing,China
Eltek Flatpack2 Rectifier 48-60/2000 HE 5G Network Equipment Doc 241115.705.DS3 - V9
China Eltek Flatpack2 Rectifier 48-60/2000 HE 5G Network Equipment Doc 241115.705.DS3 - V9 on sale
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Address: Room B813,No.61, Yejin Avenue, Qingshan District,Wuhan City, Hubei Province, China.
Eltek Flatpack2 48V 2000W High Efficiency Rectifier
China Eltek Flatpack2 48V 2000W High Efficiency Rectifier on sale
Eltek Flatpack2 48V 2000W High Efficiency Rectifier ELTEK's 241115.105 flatpack2 48 V/2000 W high efficiency (HE) rectifier. Key Features: high efficiency (up to 96.5 %) even at low load, proven reliability (MTBF 2.5 million hr), high power density, ......
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Address: No.114 Zhulongtian Road, Shuitian Community, Shiyan, Baoan District, Shenzhen
Submit your eltek 241115 105 48 2000 he inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Products: Eltek Flatpack2 48V 2000W High Efficiency Rectifier