Ej101ia 01g 10 1 Inch Touch Panel
1-10 Results for
from 6 Products
Ej101ia-01g 10.1 Inch Lcd Screen Industrial TFT Panel 1280x800 Resolution Lvds Innolux
China Ej101ia-01g 10.1 Inch Lcd Screen Industrial TFT Panel 1280x800 Resolution Lvds Innolux on sale
Shenzhen Rising-Sun Electronic technology Co., Ltd.
Address: 9th Floor, Zhengqilong Building, Gushu 1st Road, Xixiang Street, Baoan District, Shenzhen
EJ101IA-01G 10.1 inch Chimei LCD Panel Screen Replacement with 216.96×135.6 mm
China EJ101IA-01G 10.1 inch Chimei LCD Panel Screen Replacement  with 216.96×135.6 mm on sale
EJ101IA-01G 10.1 inch Chimei LCD Panel Screen Replacement with 216.96×135.6 mm EJ101IA-01G Quick Details: Panel Brand : CHIMEI INNOLUX Panel Model : EJ101IA-01G Panel Type : a-Si TFT-LCD , LCM Panel Size : 10.1 inch Resolution : 1280(RGB)×800 , WXGA ......
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Address: 32A, JINGHAI GARDEN, FUHUA RD, FUTIAN DIST, SHENZHEN
EJ101IA-01G TFT- LCD Display 10.1 inch General Module
China EJ101IA-01G TFT- LCD Display 10.1 inch General Module on sale
EJ101IA-01G TFT-LCD Display 10.1 inch General Module The Innolux EJ101IA-01G LCD is a 10.1-inch a-Si TFT-LCD display panel commonly used in tablets, industrial equipment, and embedded systems. This panel is also marketed under various model names including EJ101IA-01G 10.1 inch 1280*800 LCD and Original 10.1'' inch tablet LCD screen 1280X800 EJ101IA-01G. Product Overview The EJ101IA-01G is a 10.1-inch IPS TFT LCD panel......
Shenzhen Yinji Electronics Co., Ltd.
10.1 Inch IPS Lcd Display 1280x800 Lvds Interface 40 Pins EJ101IA-01G
China 10.1 Inch IPS Lcd Display 1280x800 Lvds Interface 40 Pins EJ101IA-01G on sale
10.1 Inch IPS Lcd Display 1280x800 Lvds Interface 40 Pins EJ101IA-01G General Description: The EJ101IA-01G features an LVDS (1 ch, 8-bit) signal interface with a total of 40 pins with terminal connections and a drive screen voltage of 2.5/8.2/22/-7V (Typ......
Shenzhen FRIDA LCD Co., Ltd
Address: 18F, Building 2, Nantai Yunchuanggu, Phoenix Community, Guangming District, Shenzhen, Guangdong, China
Innolux 10.1inch LCD Panel EJ101IA-01G TFT-LCD Display with 1280x800 Pixels and 550 cd/m² Brightness
China Innolux 10.1inch LCD Panel EJ101IA-01G TFT-LCD Display with 1280x800 Pixels and 550 cd/m² Brightness on sale
FOCUS VISION TECHNOLOGY LIMITED
Address: Address:Block205,Fenghuang western zone,Fuyong town,shenzhen City ,China
1280×800 IPS LCD Screen Panel
China 1280×800 IPS LCD Screen Panel on sale
EJ101IA-01G 10.1 inch tablet LCD Screen Display Panel Product details : TFT LCD Panel, LCD/LED backlight A Grade , 100% New Original In Stock Innolux LCD SCREEN EJ101IA-01G Panel Brand Innolux Panel Model EJ101IA-01G Panel Size 10.1" Panel Type a-Si TFT-......
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Address: Building A, VERSINO Building, Longhua New District, Shenzhen
Submit your ej101ia 01g 10 1 inch touch panel inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: 1280×800 IPS LCD Screen Panel
*Subject:
Your subject must be between 10-255 characters!
*Message:
For the best results, we recommend including the following details:
  • --Self introduction
  • --Required specifications
  • --Inquire about price/MOQ
Your message must be between 20-3,000 characters!
Please reply me within 24 hours.
Yes! I would like your verified suppliers matching service!
Submit ej101ia 01g 10 1 inch touch panel inquiry