Ej080na 05b Lcd Display Panels
1-10 Results for
ej080na 05b lcd display panels
from 892 Products
EJ080NA-05B LCD Display Screen Panel
China EJ080NA-05B LCD Display Screen Panel on sale
... Innolux Panel Model EJ080NA-05B Panel Size 8.0" Panel Type a-Si TFT-LCD , LCM Resolution 800(RGB)×600, SVGA, 125PPI Pixel Format RGB Vertical Stripe Display Area 162(W)×121.5(H) mm Bezel Opening 164.8(W)×124.3(H) mm Outline Size 183(W)×141(H) ×5.9(D)...
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Address: Building A, VERSINO Building, Longhua New District, Shenzhen
5inch Circular Lcd Display Lcd Digital Screen For Retail Shops HD Resolution
China 5inch Circular Lcd Display Lcd Digital Screen For Retail Shops HD Resolution on sale
Shenzhen Fionexx Technologies Ltd
Hard coating NL4827HC19-05B lcd display panel 4.3 inch with 95.04×53.856 mm Active Area
China Hard coating NL4827HC19-05B lcd display panel 4.3 inch with 95.04×53.856 mm Active Area on sale
...)×272 , WQVGA Display Mode : TN, Normally White, Transmissive Active Area : 95.04×53.856 mm Outline : 105.5×67.2 ......
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Address: 32A, JINGHAI GARDEN, FUHUA RD, FUTIAN DIST, SHENZHEN
TFT-LCD 800*600 8 Inch Lcd Panel EJ080NA-05B Lcd Display Screen
China TFT-LCD 800*600 8 Inch Lcd Panel EJ080NA-05B Lcd Display Screen on sale
Shenzhen Yinji Electronics Co., Ltd.
EJ080NA-05B LCD Module Other Electronic Components 8.0 Inch Innolux Display Stock
China EJ080NA-05B LCD Module Other Electronic Components 8.0 Inch Innolux Display Stock on sale
EJ080NA-05B LCD Module 8.0 inch Innolux Display stock for sale DELI supply new original Innolux LCD Module, main product 3.5'' 4.3'' 5'' 5.6'' 7'' 8'' 10.1'' Deli electronics tehcnology Co.,Ltd. www.icmemorychip.com Email:sales3@deli-ic.com ......
DELI ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD
BOE Panel 14 Inch HDMI LCD Display FHD 1920x1080 LCD Display Panel 30Pins EDP TFT Display Module Optional Driver Board Kits
China BOE Panel 14 Inch HDMI LCD Display FHD 1920x1080 LCD Display Panel 30Pins EDP TFT Display Module  Optional Driver Board Kits on sale