B140xtk02 3 Chromebook Lcd Screen
1-10 Results for
from 7 Products
14 Inch Chromebook Lcd Screen B140XTK02.1/B140XTK02.2/B140XTK02.3
China 14 Inch Chromebook Lcd Screen B140XTK02.1/B140XTK02.2/B140XTK02.3 on sale
...Compatible for: Chromebook Laptop Some others LCD Touch Screen Replacement: B116XTK01.0 11.6" HD 1366x768 eDP 40 pins Laptop LCD Touch Screen Panel B140XTK02.1/B140XTK02.2/B140XTK02.3 14.0" 1366(RGB)×768 eDP 40 pins Matte On-Cell Touch Screen B156XTK02.0/...
Shenzhen Shengchuang Jingcai Technology Co., Ltd.
Address: A-3F ManHa Building,ZhenXin Rd. FuTian Dist. ShenZhen, China
14.0 inch B140XTK02.3 HW1A  1366*768 60Hz LCD screen panel
China 14.0 inch B140XTK02.3 HW1A  1366*768 60Hz LCD screen panel on sale
14.0 inch B140XTK02.3 HW1A 1366*768 60Hz LCD screen panel B140XTK02.3 HW1A LCD Panel Product details : Brand AUO Model P/N B140XTK02.3 HW1A Diagonal Size 14.0" Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM Resolution 1366(RGB)×768, WXGA 112PPI Pixel Format RGB ......