Aptdf400ak120g Automotive Igbt Modules
1-10 Results for
from 487 Products
APTDF400AK120G Automotive IGBT Modules 1200V Phase Leg Si Diode Module 400A Power Module
China APTDF400AK120G Automotive IGBT Modules 1200V Phase Leg Si Diode Module 400A Power Module on sale
APTDF400AK120G Automotive IGBT Modules 1200V Phase Leg Si Diode Module 400A Power Module [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% ......