50000ppm Carbon Dioxide Sensor Module
1-10 Results for
from 75 Products
Ir Ndir Co2 Sensor Module 50000ppm Carbon Dioxide Sensor Module
China Ir Ndir Co2 Sensor Module 50000ppm Carbon Dioxide Sensor Module on sale
Xi'an Kacise Optronics Co.,Ltd.
ShenzhenYijiajie Electronic Co., Ltd.
1, working voltage: DC4-6V 2, working current: 50mA mean value of the peak value of 100mA 3, detection range: 0-5000ppm 4, detection accuracy: + / - 50ppm 5, preheating time: 180S 6, analog output voltage: 0V-2.5V or 0.4-2V (linear output) 7, digital ......