200000 Lux Multifunction Environment Meters
1-10 Results for
from 22 Products
China 200000 LUX Multifunction Environment Meters on sale
XI'AN BEICHENG ELECTRONICS CO.,LTD
Address: JINGYUAN 7 ROAD, JINGHE INDUSTRIAL PARK, NORTH DISTRICT,XI'AN,CHINA 710200
Lux Light Environmental Meter 200000 Counts light measuring instrument Tester
China Lux Light Environmental Meter 200000 Counts light measuring instrument  Tester on sale
Guilin Huayi Peakmeter Technology Co., Ltd.
Address: No. 15-3 Xingyuan Road, Sitang Town Lingui District, Guilin 541199,China
5-in-1 Environment Meter with Dual LCD Display and IEC61672 Class 2 Sound Level Measurement
Shenzhen Bestone Industrial Co.Ltd.
LCD Display Multifunctional Power Meter with RS485/Modbus Communication and Current Range Options
..., the meter is able to handle loads of up to 1.2 times its capacity on a continuous basis, making it a reliable choice for heavy-duty applications. The Multifunctional Power Meter is available in a range of measuring current options, including 200A, 300A,...
Jiangsu Senwei Electronics Co., Ltd.
Address: Longtan East Road #189, Yixing City, Jiangsu Province, CHINA
Rail Type 45-65Hz Multifunction Energy Meter With External Split Core Current Transformer
Jiangsu Acrel Electrical Manufacturing Co., LTD.
Address: No. 9 Xincheng Road,Chengjiang Street, Jiangyin City, Jiangsu Province,China
Portable LX-1334B Digital Lux Meter Lux Test Meter Palm
China Portable LX-1334B Digital Lux Meter Lux Test Meter Palm on sale
Shaanxi Sibeier(Sbe) Electronic Technology Co., Ltd.
Address: A - Room 2304, Building ZhongTianGuoJi , Taibai Road(South) No 269, Xian city,China.
digital light meter, lux meter 0.1Lux~50,000Lux LX881A
China digital light meter, lux meter  0.1Lux~50,000Lux  LX881A on sale
Masur Technology Co.,Ltd,
Address: Building No.8, Lane 6, 54 Zone Baoan,Shenzhen city,Guangdong Province,China
USB Digital Lux Meter 500ms 4 Digits Color LCD Display With Datalogger
China USB Digital Lux Meter 500ms 4 Digits Color LCD Display With Datalogger on sale
SHENZHEN XISHEN DEVELOPMENT COMPANLY LIMITED
Address: 502, No. 31, Yangmei Road, Bantian Street, Shenzhen, Guangdong, China
IN-ZDJ black 98L*80W*24H(mm) Wireless intelligent illuminance meter terminal 0.01LUX - 200000LUX
China IN-ZDJ black 98L*80W*24H(mm) Wireless intelligent illuminance meter terminal 0.01LUX - 200000LUX on sale
Hangzhou innovation technology co.ltd
700mm X 135mm X 115mm Overall Volume Retroreflector Meter Incident Angle 8876 Degrees 16G Data Storage Space for More Than 200000 Test Data
China 700mm X 135mm X 115mm Overall Volume Retroreflector Meter Incident Angle 8876 Degrees 16G Data Storage Space for More Than 200000 Test Data on sale
HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD.
Address: Times Street, No. 9706 Fanhua Avenue, Economic Development Zone, Hefei City, Anhui Province
Submit your 200000 lux multifunction environment meters inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: 700mm X 135mm X 115mm Overall Volume Retroreflector Meter Incident Angle 8876 Degrees 16G Data Storage Space for More Than 200000 Test Data