12000btu Split Air Conditioning
1-10 Results for
from 3160 Products
12000BTU Wall Mounted AC Unit CA Panel 220V 50HZ Split Air Conditioning
China 12000BTU Wall Mounted AC Unit CA Panel 220V 50HZ Split Air Conditioning on sale
12000BTU Split Wall Mounted AC Unit CA Panel 220V 50HZ Split Air Conditioning CA Panel 220V 50HZ R22 12000BTU Split Air Conditioning Cooling Heating High Quality Wifi Control PCB 3 Year Warranty 12000BTU Model No. TAC-12CS/Z TAC-12CHS/Z KF-35GW KFR-35GW......
ninghua Yuetu Technology Co., Ltd
Address: NO. 6 Chengnan Industry Park,Ninghua, Sanming, Fujian, China
Residential 12000BTU Split Air Conditioner 1TON Fix Frequency
China Residential 12000BTU Split Air Conditioner 1TON Fix Frequency on sale
guangzhou ants technology co.,ltd
Address: Room 914, Tower C, Guangsheng Wanbo City, Panyu District, Guangzhou
Wall Mounted 50Hz 3.2KW 12000BTU Split Air Conditioner Wall Cooling Unit 28in
China Wall Mounted 50Hz 3.2KW 12000BTU Split Air Conditioner Wall Cooling Unit 28in on sale
Hefei Gonidea International Trade Co., Ltd.
Cabinet Ceiling Mounted Air Conditioning Unit / Split Air Conditioning Systems
China Cabinet Ceiling Mounted Air Conditioning Unit / Split Air Conditioning Systems on sale
Lingdo Industrial Limited
Address: Taohui Lingyu Garden,Lunjiao Street, Shunde District, Foshan, Guangdong, China.
Industrial Smart Control Split Air Conditioning Units Low Noise
China Industrial Smart Control Split Air Conditioning Units Low Noise on sale
...air conditioning unit Specifications: Unit model Indoor unit EKDB 125A EKDB 125AR EKDB 150A EKDB 150AR EKDB 200A EKDB 200AR Outdoor unit EKAA 125AB EKAA 125ARB EKAA 150AB EKAA 150ARB 2xEKAA 100AB 2xEKAA 100ARB Nominal cooling capacity W 30000 30000 40000 40000 50000 50000 Nominal heating capacity W -- 32500 -- 46000 -- 56000 Indoor unit Air......
Guangdong EuroKlimat Air-Conditioning & Refrigeration Co., Ltd
Address: Euroklimat Industrial Park, Huangjiang Dongguan Guangdong China 523766
220V 380V Automatic Split Air Conditioning Assembly Line For Fast And Smooth Production
China 220V 380V Automatic Split Air Conditioning Assembly Line For Fast And Smooth Production on sale
Foshan Dongliu Automation Technology Co., Ltd.
Dehumidification Bedroom Split System , Practical Small Split Air Conditioning Units
China Dehumidification Bedroom Split System , Practical Small Split Air Conditioning Units on sale
Xiamen Spider Science and Technology Co., Ltd
Address: Xianhou County No. 368, Quan Yutong business Center 5F 501, Huli , Xiamen, China.
Duct Split Air Conditioning,R22 ,R407C,R410A/Mini chiller/Air Conditioner
China Duct Split Air Conditioning,R22 ,R407C,R410A/Mini chiller/Air Conditioner on sale
1,Cooling capacity :2.6~14kW ,Low static Pressure of 30 ~ 100 Pa; 2,Cooling capacity : 20~186kW,High static Pressure of 80 ~ 100 Pa; 3,Refrigerant: R22, R407C,R410A...