10000psi Circulating Valve
1-10 Results for
10000psi circulating valve
from 210 Products
Internal Pressure Operated Circulating Valve For DST Service IPO Valve
China Internal Pressure Operated Circulating Valve For DST Service IPO Valve on sale
XI 'AN ZZ TOP OIL TOOLS CO.,LTD
Address: No.25, Cross Building, Gaoxin 6th Road, Hi-tech Zone, Xi'an, China
HPHT Omni Circulating Valve Rupture Disc Safety Circulating Valve 5 Inch
China HPHT Omni Circulating Valve Rupture Disc Safety Circulating Valve 5 Inch on sale
Techcore Oil Tools Co.,Ltd,
Address: No.25th Gaoxin6th Road, Xi'an, China
IPO Circulating Valve Well Testing Equipment 70MPa AISI 4130
China IPO Circulating Valve Well Testing Equipment 70MPa AISI 4130 on sale
XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD
Address: No.25, Gaoxin 6th Road, Hi-tech zone, Xi'an, China
Wireline Retrievable Circulating Valves Matched with Standard Side Pocket Mandrel
China Wireline Retrievable Circulating Valves Matched with Standard Side Pocket Mandrel on sale
...Circulating Valves) The wireline retrievable circulating valve is used with the side pocket mandrel. This series of valves includes 1" OD valves and 1.5" OD valves. Features Body is made of stainless steel. Various seat apertures are available. Integral check valve......
Hunan Victor Petrotech Service Co.,Ltd
DST tools 5" RD Safety Circulating Valve
China DST tools 5 RD Safety Circulating Valve on sale
DST Oiltools Co., Ltd
Guangzhou Senrui Machine Co.,Ltd.
Address: Room 116, No. 107 Lianxi East Road, Tianhe District, Guangzhou City
Retail Supply EGR Valve 8973775097 8-97377509-7 8980982575 Exhaust Gas Circulation Valve
Guangzhou Jinxiang Machinery Trading Co., Ltd
Exhaust Gas Circulation Valve EGR for ISUZU DMAX TFR NKR 4JJ1 ISO9001/TS16949 Certified
Chongqing City Navigation Trade Co., Ltd.
Address: No. 19, 1 / F, Building 1, No. 136, Baihe Road, Nanan District, Nanan, Chongqing, China
Carbon Steel Gate Valve Manual Flat Valve 4 1/16 Inch Pressure 10000PSI
China Carbon Steel Gate Valve Manual Flat Valve 4 1/16 Inch Pressure 10000PSI on sale
Gate Valve Manual Flat Valve 4 1/16 Inch Pressure 10000PSI API PSL3 Body Material Carbon Steel 1. Main Purpose and Application Plate gate valve is used for pass/stop of the control pipeline and the other mediums which rated work pressure is 70 MPa, full ......
Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd
1/2 NPT 10000PSI Stainless Steel High Pressure Female Needle Valve
China 1/2 NPT 10000PSI Stainless Steel High Pressure Female Needle Valve on sale
... 351 Gr. CF8M Packing – Stem – 316 SS Handle – 304 SS Maximum pressure 6000 psi Needle Valve Work: Needle valves open and close an orifice with...
TOBO STEEL GROUP CHINA
Address: No.208,Lvdi Road,Baihe Town,Qingpu District,Shanghai,China
Submit your 10000psi circulating valve inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
TOBO STEEL GROUP CHINA
Products: 1/2 NPT 10000PSI Stainless Steel High Pressure Female Needle Valve
*Subject:
Your subject must be between 10-255 characters!
*Message:
For the best results, we recommend including the following details:
  • --Self introduction
  • --Required specifications
  • --Inquire about price/MOQ
Your message must be between 20-3,000 characters!
Please reply me within 24 hours.
Yes! I would like your verified suppliers matching service!
Submit 10000psi circulating valve inquiry