1 75hdips Square Screen Smartwatch
1-10 Results for
from 23 Products
1.77inch 320*380 TFT Square Screen Smartwatch Health Data Sharing
China 1.77inch 320*380 TFT Square Screen Smartwatch Health Data Sharing on sale
... TFT Square Screen Smartwatch Health Data Sharing HW57 Pro smart watch 1.77inch320*380TFT Square Screen View Health Data of Relatives and Friends Wallet Function Overview Basic Info. Model NO. HW57 Pro Battery 200mAh Screen Size 1.77inch-Square Screen APP ......
Shenzhen Hazel Electronics Co., Ltd.
Address: 3F, Area C, Yard 3, Shenzhen No. 3 Liyuan Road, Baoan District, Shenzhen, Guangdong
1.75HDIPS IP68 Waterproof Smart Watch 320*385 Square Screen
China 1.75HDIPS IP68 Waterproof Smart Watch 320*385 Square Screen on sale
New Arrivals IP68 Waterproof Smart Watch Square Screen 1.75HDIPS 320*385 ecer({videoId:"cYHzfbNlogk",videoId_local:"20210412_6073eefd79452.mp4",idContainer:"#GQZGVWp"}) Feafures: 24-hour heart rate monitor low power consumption,guarding health throughout......
Shenzhen Lookcare Industry Co., Ltd
Address: 5F, Block H, No.8, East Area, Shangxue Industrial Park, Longgang District, Shenzhen, China
180mAh Stopwatch Square Dial Smartwatch With Sedentary Reminder
China 180mAh Stopwatch Square Dial Smartwatch With Sedentary Reminder on sale
... Group writing you about our newly developed products of Hot sales of S07 Smart Watch.The smart watch comes with a 1.7" big screen smart watch with hear rate sleep monitor. Very beautiful appearance,...
ShenZhen KALIHO Technology Co.,LTD
Address: :Room 2308 Chuangjian Building. Chegongmiao. FuTian District. Shenzhen. China
CV12 2.5D Tempered Glass 1.4 Inch Square Shape Smartwatch Bluetooth Calling
China CV12 2.5D Tempered Glass 1.4 Inch Square Shape Smartwatch Bluetooth Calling on sale
1.4 Inch Full Touch Display 160mAh Square Shape Smartwatch with Heart Rate Blood Pressure SPO2 Bluetopth MIsic Player Bluetooth Calling Main Features 1. 2.5D 1.4 inch HD full touch screen display, 240x240pixel resolution. 2. 11mm ultra light weight body ......
Shenzhen MeteorWind Technology Co., Ltd
Address: Block A, Huafeng International Robot Park, Bao'an District, Shenzhen, Guangdong, China.
HD Big Square Android Smartwatch , BK3266 Ip67 Waterproof Smart Watch
China HD Big Square Android Smartwatch , BK3266 Ip67 Waterproof Smart Watch on sale
HD Big Square Screen Sport Waterproof Smart Watch Fitness Tracker Smartwatch Quick Details Place of Origin: Guangdong, China Display Type: AMOLED Screen: < 2" Display Color: Color Feature: 3G, wifi, GPS Navigation, MP3 Playback, Touch Screen, EMAIL, Dual ......
Reaching Technology Co., Limited
Address: 3rd floor, Chungu Science Park, 83 Dabao Road, Bao'an District, Shenzhen
1.78inch Square Screen heart rate Android Compatible Smartwatch With Fitness Tracker
China 1.78inch Square Screen heart rate Android Compatible Smartwatch With Fitness Tracker on sale
Android Compatible Smartwatch with 1.78inch Square Screen sport fitness tracker 1. Bracelet size(mm):39.7*44.5*14mm 2. Weight: 50g 3. Color:White , black , pink , ......
Shenzhen Omnigift Technology Co., Ltd.
1.4 Inch TFT LCD Display Module | 240x240 Square Screen for Smartwatch
China 1.4 Inch TFT LCD Display Module | 240x240 Square Screen for Smartwatch on sale
Hotdisplay Technology Co.Ltd
KW311A Amoled Screen Smart Watch 1.39 Inch Square Shaped Smartwatch Waterproof
China KW311A Amoled Screen Smart Watch 1.39 Inch Square Shaped Smartwatch Waterproof on sale
KW311A Redefining Smartwatch Excellence with AMOLED Technology ★ Product Description of KW311A Round Shape Smart Watch The KW311A stands out with its 2.01” AMOLED screen and premium features, making it the ultimate accessory for fitness enthusiasts and ......
Shenzhen Kingwear Technology Development Co., Ltd
1.28 inch IPS semi transparent small square screen with 240 * 240 resolution ST7301 driver IC application for smartwatch Product Overview 1.1 Description YT0128B007 is an active matrix TFT-LCD model that uses amorphous silicon TFT (thin film transistor) as......
ShenZhen Adia Techology CO.,LTD
Full Touch Screen 1.54inch 240*280px Square Face Smartwatch
China Full Touch Screen 1.54inch 240*280px Square Face Smartwatch on sale
sports square shape smart watch...
Shenzhen HYD Technology Ltd.
Address: Shangmei ChuangKe Building, LongHua District, ShenZhen
Submit your 1 75hdips square screen smartwatch inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Shenzhen HYD Technology Ltd.
Products: Full Touch Screen 1.54inch 240*280px Square Face Smartwatch