10x EO + IR Dual-Sensor Uav Drone Camera 4.08MP Q10TIR-35 High Precision
Categories Drone Camera
Brand Name: GS
Model Number: Q10TIR-35
MOQ: 1
Price: Negotiable
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 100
Delivery Time: 6-8
Packaging Details: 112.8*123.1*164.1mm
Imager sensor: 1/3" SONY CMOS
Lens: 10x optical zoom, f=3.3~33mm
Total pixel: 4.08MP
Object Tracking:
Working voltage: 4S~6S
Output: 1080p micro HDMI / IP
Control method: UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP
Local storage: SD card up to 128G
N.W.: 692g
Dimension: 112.8*123.1*164.1mm
Thermal imager: 640*480, 35mm lens, 25Hz, 17μm
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.