| Model Number: | IS200VCRCH1BBB |
| Place of Origin: | US |
| MOQ: | 1pc |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 999pcs |
| Delivery Time: | 5-7days |
| Packaging Details: | New and original factory, individual box packing |
| Name: | GE Mark VIe IS200VCRCH1BBB - Discrete Input/Output Board |
| Product ID: | IS200VCRCH1BBB |
| Series: | Mark VIe |
| Function: | Discrete Input/Output Board |
| Product Net Depth/Length: | 330mm |
| Product Net Height: | 200mm |
| Product Net Width: | 100mm |