2DT600GZ Tracking Inertial Navigation Test 2 Axis Turntable
Categories Tracking Turntable
Brand Name: RUYA
Model Number: 2DT600GZ
Certification: ISO 9001
Place of Origin: China
MOQ: 1 set
Price: negotiable
Payment Terms: T/T
Supply Ability: ≤3 sets, 3 months
Delivery Time: 3-4 months
Packaging Details: wooden box
Load Weight: 50Kg
Table Diameter: Ф600mm
Table Flatness: 0.02mm
Table Runout: 0.02mm
Positioning Error( outer frame): ±3″
Positioning Error( inner frame): ±2″
Maximum Angular Acceleration( inner frame): ≥30°/s²
Maximum Angular Acceleration( outer frame): ≥30°/s²
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
2DT600GZ Dual-axis Tracking Inertial Navigation Test Turntable
Product Description
Product Parameters
Specification
1
Load Weight
50Kg
2
Table Diameter
Ф600mm
3
Table Flatness
0.02mm
4
Table Runout
0.02mm
5
Rotary Accuracy Of Dual-Axis
±3″
6
Perpendicularity Of Dual-Axis
7
Intersection Of Dual-Axis
Ф0.5mm diameter ball