Categories OEM Scan Engine
Brand Name: Datalogic
Model Number: DE2011 + DSE0451
MOQ: 1pcs
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 20K pcs per Month
Delivery Time: 7wks days < MOQ500
Packaging Details: Carton and wooden box
Certification: Vietnam
DE2011 Dimension: 11.4 H x 21.0 W x 15.75 D mm / 0.45 H x 0.83 W x 0.62 D in
DSE04X1 Dimension: 13.65 H x 40.1 W x 47.86 D mm / 0.54 H x 1.58 W x 1.88 D in (Measured as one scan module)
DE2011 Weight: 9.0 g / 0.32 oz
DSE04X1 Weight: 20.0 g / 0.7 oz
DE2011 Current: Operating (Typical): <200mA Standby/Idle (Typical): 21mA Low Power: 0.2mA
DSE04X1 Current: Operating (Typical): <150mA Standby/Idle (Typical): 12mA
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.