CBLK-300-3
Categories RF Filters
Part Number: CBLK-300-3
Manufacturer: Crystek Corporation
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: CBLK-300-3 More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Mount: Free Hanging
Polarity: Normal
Packaging: Bulk
Termination: Screw
Max Frequency: 3 GHz
Max Operating Temperature: 90 °C
Products Category: Filters - RF Filters
Qty: 2499 In Stock
Applications: PC & notebooks Datacom module Aerospace & defense
Length: 33.3248 mm
Frequency: 300 kHz
Orientation: Straight
Case/Package: SMA
Working Voltage: 16 V
Min Operating Temperature: -55 °C
Model Number: CBLK-300-3
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.