SCRH124B-4R7
Categories Fixed Inductors
Part Number: SCRH124B-4R7
Manufacturer: Signal Transformer
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: SCRH124B-4R7 More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Mount: Surface Mount
Height: 4.8006 mm
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: 30 %
Case/Package: SMD/SMT
Test Frequency: 100 kHz
DC Resistance (DCR): 24 mΩ
Products Category: Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty: 884 In Stock
Applications: Wireless infrastructure Motor drives Enterprise projectors
Width: 12.4968 mm
Length: 12.4968 mm
Shielding: Shielded
Inductance: 4.7 µH
Current Rating: 5.7 A
Saturation Current: 5.7 A
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.