| Sign In | Join Free | My infospaceinc.com |
|
| Categories | Auto Electrical Parts |
|---|---|
| Brand Name: | ZPY |
| Model Number: | 61316945874A |
| Place of Origin: | GUANGZHOU |
| MOQ: | 1 Piece |
| Price: | 7.32~15.98USD |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 200 |
| Delivery Time: | 3day |
| Packaging Details: | Color box; Polyethylene bag; Carton. |
| OE NO.: | 61316945874A |
| Car Fitment: | BMW |
| Type: | Window Switch Control |
| Product Name: | Auto parts |
| Application: | Germany Cars |
| Company Info. |
| Guangzhou Yuhang Trade Co., Ltd. |
| Verified Supplier |
| View Contact Details |
| Product List |
| OE NO. | 61316945874A |
|---|---|
| Car Fitment | BMW |
| Type | Window Switch Control |
| Product Name | Auto parts |
| Application | Germany Cars |
The ZPY Side Door Window Switch Control delivers effortless and dependable control over your vehicle’s door windows. Crafted from premium high-quality materials, it enables smooth and convenient window adjustment for better ventilation and riding comfort. Featuring sensitive and responsive operation, it ensures stable, safe and precise window movement at all times. Built to resist daily wear, aging and harsh interior working conditions, this window switch boasts outstanding durability and long-term reliable performance. With plug-and-play simplicity and perfect OEM fitment, it is an essential replacement part to restore your window system’s full functionality and greatly enhance daily driving convenience and comfort.







1,Who are we?
Guangzhou ZPY Trade Co, Ltd, is located in Guangdong, China and was established in 2008. We are a one-stop supplier of auto parts for Volkswagen, Audi, Porsche, Mercedes-Benz, BMW, Land Rover with customers spanning the entire world.
2,Why choose us?
Complete variety: more than 10,000 types of products in stock.
Quality assurance: good quality certificate certification; go through 8 strict inspectation procedures; 2-year or 80,000 km warranty.
Reasonable price: emphasis on cooperation reputation, with additional discounts for loyal customers.
Professional team: top-notch sales, technical service, and after-sales team to serve you throughout the process.
>3,>What is the terms of payment?
T/T 30% as deposit, and 70% before delivery. We’ll show you the photos of the products and packages before you pay the balance.
4,How to place an order with addition service?
Just contact us. We will reply you soon and confirm the details to meet your needs well, including delivery terms, currency, package, shipping and so on.
5,How to join us?
If you agree with our values, welcome to be an independent ZPY
brand agent in any country in the world, and we are willing to
support and protect the market and interests of our agents.
|