LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC
Categories Cisco Power Supply
Brand Name: Huawei
Model Number: LS5M100PWA00
Certification: CE
Place of Origin: China
Model: LS5M100PWA00
Name: LS5M100PWA00 Huawei Power Module best price for ready to seal
Detail: 150W AC Power Module(Gray)
Product Code: LS5M100PWA00
Product Category: Power Module
Product Series: S5700
Rated Input voltage range: 100V AC to 240V AC, 50/60Hz
Maximum input voltage range: 90V AC to 264V AC; 47Hz to 63Hz
Input current: 3A
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
LS5M100PWA00 Huawei Power Module best price for ready to seal
LS5M100PWA00 Specifications
Part Number02316783
Description150W AC Power Module(Gray)
AttributesHardware
CategoryOutsourcing
Product LineNetworking
Product FamilySwitch
Product CategoryPower Module
Sub Product FamilyCampus Switch
Product SeriesS5700
EAN6920702724681
UOMPCS
Input current3A
Maximum output current12.5A
Rated output voltage12V
Maximum output power150W
Weight0.8kg
Pack Weight(kg)1.2
Pack Volume(m^3)0.005
Pack Dimension (D*W*H mm)270*210*80
Typic Power(W)13
Buy LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC at wholesale prices