ispLSI 2128A-100LQN160
Categories CPLD - Complex Programmable Logic Devices
Product Category :: CPLD - Complex Programmable Logic Devices
Mounting Style :: SMD/SMT
Number of I/Os :: 128 I/O
Minimum Operating Temperature :: 0 C
Propagation Delay - Max :: 13 ns
Number of Logic Array Blocks - LABs :: 32
Package / Case :: PQFP-160
Maximum Operating Temperature :: + 70 C
Packaging :: Tray
Number of Macrocells :: 128
Operating Supply Voltage :: 5 V
Maximum Operating Frequency :: 100 MHz
Product :: ispLSI 2128A
Manufacturer :: Lattice
Description: CPLD - Complex Programmable Logic Devices USE ispMACH 4000V
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.