PTVA123501ECV2XWSA1
Categories FETs MOSFETs
Category: Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status: Obsolete
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Rated: 105 V
Package: Tray
Configuration: Dual
Series: -
Noise Figure: -
Supplier Device Package: H-36248-2
Mfr: Infineon Technologies
Frequency: 1.2GHz ~ 1.4GHz
Gain: 17dB
Package / Case: 2-Flatpack, Fin Leads
Power - Output: 350W
Technology: LDMOS
Current Rating (Amps): 10µA
Description: IC AMP RF LDMOS
Stock: In Stock
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.