TPS23751PWP
Categories Power Switch ICs - POE / LAN
Product Category :: Power Switch ICs - POE / LAN
Mounting Style :: SMD/SMT
On Resistance - Max :: 750 Ohms
Package / Case :: HTSSOP-16
Maximum Operating Temperature :: + 85 C
Standard :: 802.3at
Packaging :: Tube
Operating Supply Voltage :: 0 V to 57 V
Type :: Powered Device - PD
Current Limit :: 850 mA
Manufacturer :: Texas instruments
Description: Power Switch ICs - POE / LAN I 802.3t P Intrfc nd Grn-md DC/DC Cntrllr
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.