M320240E-B5-TP
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
M320240E-B5-TP
Display type: 320 * 240 dots
LCD type: STN(Blue), transmissive/negative
Drive Method:1/128duty, 1/17bias, VOP 24.0V, VDD 5.0V
Backlight: White(side), VDD 5.0V, Idd 210mA
Drive IC: RA8835(LQFP)
Viewing angle: 6 O’clock
Operating temperature: -20 to 70℃
Storage temperature: -30 to 80℃
Connection: ZEBRA
Outline dimension: 160.00mm(L)*109.00mm(W)*12.40mm(H)
Viewing area: 122.00mm(L)*92.00mm(W)
Active area: 115.17mm(L)*86.37mm(W)
Dots size: 0.33mm(L)*0.33mm(W)
Dots pitch: 0.36mm(L)*0.36mm(W)