Integrated Circuit Chip 74V1G77STR Integrated Circuit Chip , SINGLE D-TYPE LATCH
Categories Integrated Circuit Chip
Brand Name: ST
Certification: ROHS COMPLIANT
Model Number: 74V1G77STR
MOQ: 50
Price: Contact for Sample
Packaging Details: Contact for Sample
Delivery Time: Within 3days
Payment Terms: T/T in advance, Paypal, Western Union
Supply Ability: 3000
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
Quick Detail:
SINGLE D-TYPE LATCH
Specifications:
Datasheets
74V1G77
Product Photos
SOT23-5
Other Related Documents
74V1G77 View All Specifications
Standard Package
3,000
Category
Integrated Circuits (ICs)
Family
Logic - Latches
Series
74V
Packaging
Tape & Reel (TR)
Logic Type
D-Type Transparent Latch
Circuit
1:1
Output Type
Standard
Voltage - Supply
2 V ~ 5.5 V
Independent Circuits
1
Delay Time - Propagation
4.8ns
Current - Output High, Low
8mA, 8mA
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C